Sukuru
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Stara opuszczona kopalnia miedzi

Go down

Stara opuszczona kopalnia miedzi Empty Stara opuszczona kopalnia miedzi

Pisanie  Theodor Blaze Nie Gru 02, 2012 6:42 pm

Prawdopodobnie jedyną żyjącą osobą która wie o tej kopalni jest Theodor. Kopalnia ma wiele poziomów lecz nie ma tam nic interesującego, większość z nich jest zalana, za to dobrze zachowana została kantyna i główna kwatera wraz z bogato zdobioną kawalerką właściciela.
Theodor Blaze
Theodor Blaze

Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2012
Age : 31
Skąd : Z nikąd

Powrót do góry Go down

Stara opuszczona kopalnia miedzi Empty Re: Stara opuszczona kopalnia miedzi

Pisanie  Theodor Blaze Nie Gru 02, 2012 8:46 pm

Przeszedłem przez gąszcz i wszedłem do kwaterki. Zrzuciłem z siebie płaszcz, bronie i położyłem torbę na stół.
Wyciągnąłem koperty i otworzyłem tą z zapłatą, sprawdziłem czy się zgadza i schowałem do szafki.
-Otworzyć tą z zadaniem czy nie? - zastanawiałem się - a kij z tym zrobię to jutro dziś trzeba się odprężyć.
Nalałem do dość sporej wanny, która mogłaby pomieścić około 5 osób, gorącej wody rozebrałem się i wszedłem do niej. Ciepła woda zadziałała na moje ciało zbawiennie, zanurzyłem się cały i wymyłem. Po kąpieli przebrałem się i brudne ubranie z walki wrzuciłem do wanny i dosypałem trochę krochmalu i mydła. Po odmoczeniu wyciągnąłem je i rozwiesiłem żeby wyschło. Usiadłem na kanapie, przygotowałem herbatę z rumem i zacząłem czytać książkę. Po godzinie stwierdziłem, że wypadałoby iść spać więc zgasiłem światło i jak pomyślałem tak zrobiłem.
Theodor Blaze
Theodor Blaze

Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2012
Age : 31
Skąd : Z nikąd

Powrót do góry Go down

Stara opuszczona kopalnia miedzi Empty Re: Stara opuszczona kopalnia miedzi

Pisanie  Theodor Blaze Pon Gru 03, 2012 8:45 pm

Obudziło mnie światło wpadające przez okrągłe okienko wykute w skale. Wstałem, odprawiłem poranną toaletę i podjąłem się wykonania zadania. Otworzyłem kopertę i okazało się, że zadanie jest dziecinnie proste lecz mimo to hojną nagrodę obiecują. Zwykle tacy później starają się wynegocjować zniżkę przy trudniejszym zadaniu, naiwniacy, nie lubię takich, bo często tracę czas na negocjacje które i tak nie dają skutków, przynajmniej dla pracodawcy. Celem okazał się jakiś wymoczek z rynsztoku, wie za dużo i widział za dużo, wykończyć spektakularnie ale po cichu.
- Phi, banalna robota, wystarczy zastać go pijanego i jakimś tępym narzędziem rozwalić mu łeb - pomyślałem - eh ostatnio dostaję ciągle jakieś banały, to na arenie jakichś cieniasów dostaję, to teraz wymoczka jakiegoś, tak jakby myśleli, że się zestarzałem, a to że mi wskoczyła dwudziestka, przecież oznacza, że powinienem być silniejszy, może stracili do mnie zaufanie? - zastanawiałem się - a z resztą na arenie pokazałem co mogę to teraz też pokażę, że się nie zestarzałem, a wręcz urosłem w siłę. Wziąłem ze sobą część pieniędzy i trochę jedzenia, głównie jabłka i ciastka, żeby móc w razie dłuższego pościgu, czym uzupełnić brakującą energię. Wziąłem i spakowałem potrzebne rzeczy do torby i wyszedłem. Przedarłem się przez gąszcz i ruszyłem w stronę miasta.
Theodor Blaze
Theodor Blaze

Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2012
Age : 31
Skąd : Z nikąd

Powrót do góry Go down

Stara opuszczona kopalnia miedzi Empty Re: Stara opuszczona kopalnia miedzi

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach