Sukuru
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dom Midori.

Go down

Dom Midori. Empty Dom Midori.

Pisanie  Midori Sine Pon Lis 26, 2012 7:41 pm

Wróciłam do domu, na podwórku pracowało kilku ogrodników, którzy widząc mnie oderwali się od pracy i skłonili się lekko. Odpowiedziałam im tym samym, co było dla nich wielkim szokiem, ponieważ nigdy nie okazałam im "aż" tyle szacunku. Weszłam przez duże ciężkie drzwi wykonane z ciemnego drewna. Cały dom wyglądał jak pałacyk. W środku witał przyjezdnych ogromny korytarz z wysokim sufitem. Zrzuciłam broń z ramion i zostawiłam ją na podłodze. Szybkim krokiem udałam sie do rodzinnego sejfu. Wyciągnęłam połowę pieniędzy i kazałam sprzątaczce zwołać wszystkich przed domem. Sejf znajdował się w biurze, które było pracownią ojca. Postanowiłam więcej tu nie wchodzić. No cóż. Dom z zewnątrz wielki, oprócz dużego korytarza mial kilka niewielkich pokoi. Mój znajduje się w północnym skrzydle. Wyszłam na podwórze, gdzie zebrała się już cała służba. Dałam każdemu jego miesięczną wypłatę. Kazałam im wyjść i już więcej nie wracać. Zdziwieni nie wiedzieli co się dzieje, podsumowałam to tylko krótkim ojciec nie żyje. Odwróciłam sie i weszłam do teraz już pustego domu. Pozbierałam broń i wrzuciłam ją do naszej niewielkiej, bo niewielkiej, ale jednak zbrojowni. Bronie ojca matki i moje łuki. Jako dziecko było to moje ulubione miejsce do przesiadywania. Wyszłam ze zbrojowni i udałam się do biblioteki. Usiadłam w fotelu i w końcu cieszyłam się wolnością.
Midori Sine
Midori Sine

Liczba postów : 38
Join date : 18/11/2012

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach